Таеквон-до

Таеквон-до


У перекладі з корейської мови Тае означає удари ногою, квон – кулак або удари рукою, До – це шлях. Тобто, Таеквон-До має дві складові: перша – це «таеквон» використання рук і ніг в цілях самооборони, і друга «До» життєвий шлях, що включає в себе морально-етичне виховання особистості і інтенсивне ментальне тренування для розвитку вищої свідомості через розуміння культури і філософії Таеквон-До. Вже в самій назві закладена суть Таеквон-До, а саме гармонійний розвиток людини як фізично, так і духовно.

За короткий термін існування, Таеквон-До досить молоде бойове мистецтво в порівнянні з багатьма іншими, знайшло величезну популярність, і на сьогоднішній день, Таеквон-До займаються близько 40 млн. людей у всьому світі.

22 березня 1966 засновник Таеквон-До генерал Чой Хонг Хі скликав установчу конференцію. На конференції було створене громадське об’єднання, метою якого було розвиток Таеквон-До в усьому світі. Також було прийнято одностайне рішення надати юридичний статус новоствореній організації – Міжнародна Федерація Таеквон-До (англійською: International Taekwon-Do Federation, скорочено – ΙTF). Тому, коли мова йде про ІТФ, це означає, що організація представляє саме те бойове мистецтво і вид спорту, яке створив сам його засновник. На цій же конференції генерал Чой Хонг Хі був обраний Президентом Міжнародної федерації Таеквон-До ІТФ і раз у чотири роки переобирався на наступний термін, залишаючись Президентом ІТФ до самої смерті (15 червня 2002 року).


Тренер цього класу:

Ліцензований тренер національного класу Інтернаціональної таеквон-до федерації, суддя 2 категорії, інструктор з стрейчінгу, бодіфлексу та йоги.

+380939492881

+380961496885