Hip Hop

Hip Hop


Нові танцювальні напрямки останнім часом з`являються часто, але не всі займають своє місце на хореографічному Олимпі. Деякі отримують свою порцію популярності, але незабаром відходять у небуття. Але ця історія точно не про хіп-хоп – напрям свободи, виклик проти нерівності суспільства.

Танцювальний виклик проти нерівності

Знищення агресії, припинення бійок – ось яку проблему мав вирішити танцювальний напрямок, народжений у бідних кварталах Нью-Йорка. Молоді люди, втомившись від ворожнечі, постійних конфліктів та бійок, вирішили змінити напрямок руху та відстоювати свої права не кров’ю та травмами, а танцювальними рухами.

Це здавалось нереальним, але у неблагонадійних кварталах великих міст Америки дійсно поменшало бійок! Молодь замість сварок обирала хіп-хоп, бо вільний час переважно витрачала на вивчення нових для світу рухів. Навіть проблеми вирішувались завдяки танцю – батли стали чудовою альтернативою типовим розбіркам банд.

Танцювати стало модно, а спроможність відтворити складні рухи прирівнювало кращого танцівника до лідера. Звичайно ж, усі молоді люди намагалися перевершити один одного, щоб оточуючі розуміли хто тут головний.

Hip Hop сьогодні

Мабуть мало хто зараз замислюється над тим, як саме народжувався хіп-хоп. Історія, звичайно, цікавить тих, хто починає занурюватись у напрям та стає професіоналом. Але якщо танцювати зарази задоволення, достатньо відчувати ритм та не боятися виконувати рухи.

Hip Hop – це танцювальний напрям для вільних, розкутих людей, які хочуть доносити світу свої почуття саме завдяки рухам. Завдяки цікавим композиціям можна створювати цілі розповіді без слів, жодних речень, жодних підказок – тільки мова тіла!

Hip Hop чи інші танці?

Справжній Hip Hop у Вишневому? Так, вам не почулося! У нашому клубі є можливість навчитись танцювати Хіп хоп з найкращими сертифікованими тренерами. Ми не позиціонуємо цей напрямок як спорт, але він може бути чудовою альтернативою звичайним тренуванням.

Хіп-хоп у танцювальному центрі “Pionerskiy” м. Вишневе. Ми навчимо новачків та допоможемо розвиватися тим, хто вже давно на «ти» з хіп-хопом. З нами цікаво, бо вся команда наче сім’я, в якій тепло зустрічають кожного нового члена колективу. До нас хочеться повертатися, а ми робимо все, щоб кожне тренування було цікавим та приносило позитивні емоції.


Тренер цього класу:

Дуже талановитий танцюрист з великим авторитетом в танцювальному світі і не менш талановитий педагог, який знає як привести команду до чемпіонства. Має великий досвід роботи з дітьми різного віку, тим самим вміє організувати роботу як в групі, так і на індивідуальному занятті…