Latino Mix

Latino Mix


У світі, де танці давно стали засобом заробляти гроші, соціальний напрямок залишився способом спілкування, самовираження, де є місце почуттям та імпровізації. Вони допомагають людині розкритися та проявити себе.

Забудь про набридливі одинакові вправи, не зациклюйся на тому, щоб вивчити перелік фігур, які мають складати картину танцю. Просто танцюй! Для себе, для світу, для всіх! Танцюй так, як тобі подобається, без хвилювання щось десь зробити неправильно. Бо такого поняття, як «неправильно» у на заняттях Latino Mix просто не існує. Правильно все, що подобається тобі та гармонійно накладається на музику.

Різноманітність Latino Mix

Ви десь все чули про латиноамериканські танці, але не досить добре розумієте, як вони виглядають. Ми впевнені, що ви вже неодноразово їх бачили. От саме на тих відео в інтернет, де плавні чуттєві рухи пари заворожують. Перелік соціальних танців досить великий, серед пунктів можна обрати один напрямок, або спробувати засвоїти одразу декілька:

  • Енергійна сальса.
  • Пристрасне танго.
  • Сексуальна бачата.
  • Динамічний зук.

Але не поспішайте вивчати все одразу, кожен рух потрібно відчувати, а це можливо тільки в тому випадку, коли людина повністю віддається справі, яку робить. Деякі напрямки схожі, але вони не однакові. Тому краще обирати спочатку щось одне, а коли напрямок буде засвоєно на досить високому рівні, можна спробувати вивчити інші види танцю.

Соціальні танці для чудового спілкування

Сучасний світ має шалений ритм, не кожний встигає у цьому вирі життя знаходити час на спілкування з друзями та рідними. Настав час зупинитися – знайдіть годинку для себе, щоб віддатися емоціям та насолодитися ритмом соціального танцю.

Наш клуб пропонує групи соціальних танців у Вишневому для людей різного віку. Це тільки на відео здається, що все у танцюристів виходить легко та просто, а насправді для тієї легкості потрібні місяці тренувань під керівництвом гарного тренера – і ми надаємо вам таку можливість.

Ні, ми не будемо обіцяти, що все через місяць ви зможете виконувати складні рухи й повністю відчувати партнера та підкорятися йому у танці. Це зазвичай неможливо, та й не треба. Танцювати ви навчитесь через декілька місяців, але одразу вам гарантований теплий прийом, гарний колектив, багато нових друзів та позитивні емоції. 


Тренер цього класу:

Дуже талановитий танцюрист з великим авторитетом в танцювальному світі і не менш талановитий педагог, який знає як привести команду до чемпіонства. Має великий досвід роботи з дітьми різного віку, тим самим вміє організувати роботу як в групі, так і на індивідуальному занятті…