Бальні танці

Бальні танці


Скільки б нових танцювальних напрямків не створювали у світі, грацію та легкість бального танцю складно переоцінювати. Цей напрям ніколи не виходить з моди, бо дивитися за плавними рухами пари, яка танцює наче єдине ціле, не набридає нікому.

Європейський шарм бального танцю

Бальні танці зародилися у Європі. Бали завжди супроводжувалися музикою, під яку нецікаво було струнко стояти, хотілося рухатися у вирі танцю. Це й стало приводом для створення рухів, які складали картину танцю.

Кожен танець мав окремі рухи, які повторювалися або урізноманітнювалися іншими. Ритми відрізнялися один від одного, тому бальні танцювальні напрямки були дуже різноманітні. Такими вони є й зараз, тому цим напрямком легко зацікавитися різним по темпераменту людям.

Вміти танцювати у 19 сторіччі було необхідно. Змалечку дворян вчили гарно рухатися, що робило манери граційними, а постать гарною. Сучасна молодь не має таких обов`язкових уроків, але якщо є бажання та час, навчитися гарно танцювати може кожен.

Чим цікаві бальні танці?

Серед сучасних танцювальних напрямків інколи здається, що бальні танці поступово зникнуть. Але так думають не всі, а  ми створюємо умови для розвитку бальних танців у Вишневому та запрошуємо всіх бажаючих доторкнутися до найкрасивіших танців у світі.

Позитивний вплив на здоров`я та самопочуття не менший, ніж при активному спортивному тренуванні. При цьому заняття проходить цікаво та в той же час продуктивно. Приєднуйтесь до нас, щоб переконатися в тому!

Ще вагаєтеся? Тоді подивіться на перелік позитивних моментів, які супроводжують заняття бальними танцями:

  • грація та легкість рухів у повсякденному житті;
  • покращення координації;
  • здоров`я суглобів;
  • розтягнення м`язів;
  • покращенні витривалості.

Не забувайте про чудовий настрій, активність та гарне коло спілкування людей, які мають з вами спільні інтереси.

Бальні танці у Вишневому – можливість самовираження

Наш клуб пропонує найкращий курс бального танцю у Вишневому. Це не рекламний сленг, не спроба підвищити рівень зацікавленості у наших послугах – це факт!

Ми точно знаємо, що наші тренери зможуть навчити танцювати навіть тих, хто раніше наступав партнеру на ноги. Немає в світі зовсім незграбних людей, навчити можна кожного, в кого є бажання та трохи часу на відвідування занять.

Кому підійдуть бальні танці? Всім, хто хоче гарно рухатися, засвоїти напрям класичних танців, знайти друзів та рухатись вперед на зустріч перемогам!

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТІВ

  • 1 тренування 150 грн
  • 1 календарний місяць (12 тренувань)  1200 грн
  • індивідуальне тренування   400 грн