FITNESS INTENSIVE

Fitness


 

Fitness Intensive для створення настрою та чудової фігури

Усе найкраще, що має світ фітнесу об`єднали у програмі Fitness Intensive. Це не просто монотонні вправи для м’язів, присідання та біг на місці, це цікавий, активний комплекс, в якому зібрали різні спортивні напрямки. Звичайно ж, обирали лише те, що наразі має попит, бо ж як інакше зацікавити людей прийти до спортивної зали? Судячи з кількості прихильників, все вдалося!

Що таке Fitness Intensive?

Уже судячи з назви напрямку можна зрозуміти, що Fitness Intensive – це активні вправи на різні групи м’язів. Тренування активне, рухи мають бути інтенсивними, бо саме в цьому головна ідея заняття.

Протягом години силові вправи чергуються з аеробними, тренер може додавати деякі рухи зі стретчингу або калланетики. Головна ідея в розподіленні заняття на фази – після активного навантаження має бути короткий відпочинок. Але це не повне припинення праці над собою, а тільки зниження інтенсивності тренування на декілька секунд, дати собі трохи відновитися і повернути сили, щоб знову рушати до бою з зайвими кілограмами.

Здається, що засновники нового напрямку зовсім не винайшли нічого оригінального. Насправді, нових рухів вони дійсно не запропонували, а от ритм тренуванню задали незвичний. Саме за рахунок інтенсивності тренування, а також постійному чергуванню рухів з різних напрямків сучасного спорту, відвідувати групи Fitness Intensive цікаво та ефективно.

Ось спробуйте порівняти тренування у залі або повільний стретчинг з інтенсивними вправами. Час пролітає так швидко, що навіть обливаючись потом ви можете вирішити, що тренер вас відпустив завчасно. Але це тільки доти, поки не поглянете на годинник.

Чому ми рекомендуємо програми Fitness Intensive?

Fitness Intensive у Вишневому – досить відомий напрямок фітнесу. Ми пропонуємо найцікавішу програму, яка не дозволить сумувати та змусить рухатися активно навіть тих, хто думає, що спорт не для нього.

Фітнес Інтенсив захоплює, це тренування дозволяє за короткий час підтягнути тіло, а також гарантує чудовий настрій! Під час стрибків, швидкої зміни рухів просто неможливо не посміхатися. Цікаво, що у новачків не завжди одразу все виходить правильно, іноді рухи здаються незграбними та це не засмучує, а навпаки, змушує прикладати більш зусиль!

Результати Фітнес Інтенсив у Вишневому можна побачити на прихильницях нашого клубу. Цей напрямок фітнесу має позитивний вплив:

  • покращує координацію рухів;
  • допомагає знизити вагу;
  • створює гарні рельєфи тіла;
  • підвищують витривалість;
  • покращує роботу серцево-судинної системи.

Це ж чудово, правда? Гарна фігура – мрія багатьох сучасних жінок, яка підвищує самооцінку та допомагає виглядати впевненіше! Але є ще деякі позитивні моменти, які отримують усі відвідувачі Fitness Intensive у Вишневому – гарний настрій та чудове коло спілкування!

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТІВ

  • 1 – тренування 150 грн.
  • 4 тренувань на місяць    450 грн
  • 8 тренувань на місяць   800 грн
  • 12 тренувань на місяць   1000 грн