Пілатес

Пілатес


 

Пілатес: елегантне тренування для вишуканих жінок

 

Займатись у тренувальному залі – це чудовий варіант схуднути та мати гарну фігуру. Для активних, енергійних людей створено багато цікавих програм, ось тільки не всі хочуть працювати у режимі нон-стоп після роботи.

Немає бажання стрибати і бігати? Не до вподоби активні вправи? Тоді вам до нас – група пілатесу запрошує усіх прихильників спокійного тренування, яке проходить у комфортній атмосфері. І не вірте нікому, хто каже, що це не допоможе ані схуднути, ані отримати гарну фігуру! Ми доводимо, що Pilates дивовижний метод привести себе у форму.

Спортивне тренування від лікаря

Pilates настільки відомий сьогодні, що більшість людей асоціюють його саме з тренажерними залами, фітнес-клубами, де всі можуть спробувати цей напрям. Але насправді тренування започаткував спортивний лікар, який зовсім не планував використовувати комплекс вправ для покращення фігури, а зібрав чудові вправи для реабілітації після травм.

Яке ж було здивування пацієнтів, коли вони крім підвищення рухової активності отримали гарні м’язи та почали почувати себе набагато краще. Напрямок зацікавив фітнес-тренерів, вони почали застосовувати деякі рухи у своїх тренуваннях та незабаром Pilates став відомим на весь світ.

Цікаво, що ось той перший варіант, розроблений для реабілітаційних клінік, досі використовують для покращення відновлення пацієнтів після серйозних травм. Спортивні клуби дещо змінюють програму, часом вносять щось нове та цікаве. Але ніхто ніколи не забуває про особливий ритм, спокійний настрій цього чудового напрямку.

Який ефект від пілатесу?

Плавні рухи, покачування на фітболі, розтягування та спокійне дихання – новачки вважають, що такі заняття навряд чи можуть мати гарний ефект. Але за декілька тижнів можна побачити чудові результати:

  • поступово зменшується вага;
  • формується фігура;
  • покращується постава;
  • зменшуються болі у суглобах;
  • м`язи стають більш гнучкими.

Як доповнення до гарної фігури у людей покращується самопочуття, зникає безсоння, відчувається бадьорість та енергійність. І все же без виснаження, без активних рухів і знесилення після тренування.

Повільно, але впевнено…

Комусь, звичайно, потрібен результат майже на наступний день. Але ми всі чудово розуміємо, що так не буває. Гарна фігура – це плоди активної щоденної праці, ну або хоча б відвідування фітнес клубу декілька разів на тиждень.

Є, звичайно, напрямки, які допомагають інтенсивно спалювати вагу. Але ми впевнені, що чим швидше воно спалюється, ти швидше потім знову набереться. Наш центр пропонує Пілатес у Вишневому як чудовий спобіг позбавитись від зайвої ваги та підтягнути фігуру та підвищити настрій та самопочуття.

Чудова атмосфера у групі – додатковий бонус для наших відвідувачів. У нас комфортно всім – навіть сором`язливі новачки починають рухатися сміливо та впевнено. Ми вважаємо, що саме Pilates у Вишневому стає тим найжіночнішим напрямом, який ідеально формує граціозну постать сучасної жінки!

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТІВ

  • 1 – тренування 150 грн.
  • 4 тренувань на місяць    450 грн
  • 8 тренувань на місяць   800 грн
  • 12 тренувань на місяць   1000 грн

Тренер цього класу:

Дипломований інструктор  степ-аеробіки, стретчінгу і пілатесу. Тренер,  викладач латино-американських і європейських танців для дітей, Pilates і Strip-Plastic для дорослих…