Strip Plastic

Strip Plastic


Хочеш навчитися красиво рухатись, розкрити в собі жіночність і просто відпочити після важкого робочого дня за допомогою танців, тоді тобі до нас.

Що таке Strip Plastic?

Це танець, заснований на міксі різних стилів і напрямків, що включає в себе і джаз-модерн, і елементи класичного балету і східного танцю, і латиноамериканські пристрасті, і сучасну хореографію. Таке поєднання розвиває вас найбільш багатогранно і професійно, підвищує вашу танцювальну грамотність. Виконання цих елементів відрізняється еротичним характером рухів і не має нічого спільного з вульгарністю або вульгарністю.

Стриптиз і стрип-пластика – чи є різниця?

Однозначно так! Багато хто вважає, що стрип-пластика і стриптиз це однакові поняття, але, насправді, це не так. Стриптиз – це мистецтво красиво роздягатися. Сама ж стрип пластика не вимагає оголення і їй характерні м’якість, пластичність, сексуальність та вміння володіти своїм тілом.

Цей танець вчить імпровізувати і перевтілюватися в різні образи, приміряти на себе нові ролі, які складно втілити в повсякденному житті.

“Strip” оголює не тіло, а емоції і почуття.

Яка користь від стрип-пластики?

Ті, хто починають відвідувати уроки стрип-пластики, здобувають не тільки хороші танцювальні навички і струнку осанку, але також прекрасну поставу і легку, красиву ходу. Витонченість і граціозність в рухах відрізнятимуть вас від інших дівчат, не дозволяючи пройти непоміченою.

Заняття  Strip Plastic:

– робить тіло підтягнутим;

– м’язи пружними і рельєфними;

– покращує фізичне та емоційне самопочуття.

Також даний напрям танців змінює свідомість: підвищується рівень самооцінки, з’являється впевненість, свобода в спілкуванні і діях.

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТІВ

  • 1 – тренування 150 грн.
  • 4 тренувань на місяць    450 грн
  • 8 тренувань на місяць   800 грн
  • 12 тренувань на місяць   1000 грн

Тренер цього класу:

Дипломований інструктор  степ-аеробіки, стретчінгу і пілатесу. Тренер,  викладач латино-американських і європейських танців для дітей, Pilates і Strip-Plastic для дорослих…