Zumba

Zumba


Zumba — професіонали рекомендують

Набридлі сумні та монотонні тренування? Зумба допоможе знайти рішення. Енергійні рухи під веселі звуки латиноамериканських мелодій допомагають скинути вагу, вдосконалити тонус м`язів та підняти настрій. Останнє теж важливо, можливо, навіть, над усе інше. Розкуті та позитивні люди з високою самооцінкою в очах оточуючих виглядають чудово — перевірені нами!

Напрям, народжений випадково

Zumba останній роки заповнює перші позиції рейтингів сучасних фітнес-програм. Хто б міг подумати, що якщо не забудькуватість колумбійського хореографа, світ міг би отримати цю нову програму. Напрям народився надзвичайно  та випадково — Альберто Перез в  один чудовий (і він справді виявився чудовим для всіх нас) день забув  плейліст для тренувань. Прийшлося викручуватися.

У якості музичного супроводу тренер взяв диск із машини із записом веселих латиноамериканських мелодій та вирішив імпровізувати. Талановиті люди талановиті у всьому, імпровізація отримала відмінну оцінку.

Елементи фітнесу використовувались у сумісництві з танцювальними рухами, додавалося більше енергійних стрибків, що робило тренування інтенсивним та запальним. Підвищений настрій групи та активність під час заняття був стимулом енергії й надалі – так народилася Зумба.

Примітно, що розмірковувати над оригінальною назвою з глибоким сенсом Перез не став. У перекладі з мексиканської, Зумба означає «бути навеселі», і це найточніша характеристика напрямку — під час заняття просто неможливо бути похмурим і зациклюватись на проблемах. Найкраще перезавантаження для жителів Вишневого після робочого дня або до нього!

Чим цікава Зумба?

Ви не полюбляєте бігати та виконувати монотонні рухи? Ви не в захваті від класичних тренувань у залі? Ви не можете змусити себе щодня працювати з гантелями? Спробуйте Зумбу у Вишневому!

Потрясаюча особливість у тому, що енергетичні та часом  дивні танцювальні рухи приводяться у тонус все тіло. Це сенсація, але під час танцю працюють всі без виключення групи м`язів, і швидко спалюються калорії. І це не все «плюшки» від Zumba у Вишневому, тримайте ще:

 • підвищення витривалості;
 • поліпшення координації рухів;
 • зменшення об’ємів тіла, спалення калорій;
 • зміцнення м`язового корсету;
 • підвищення імунітета;
 • отримання впевненості в собі;
 • заряд енергії;
 • поліпшення роботи внутрішніх органів;
 • придбання граціозності, пластичності руху.

Рухи не складні, але при їх  виконанні Зумба дає вражаючі результати. Прості зв`язки засвоює навіть новачок, а помилки ніхто не помітить. Створена на основі імпровізації, Zumba забезпечує свободу для самовираження!

Запальна музика одразу настроює на позитив і змушує активно рухатися. Ви навіть не помічаєте, як пролетить час заняття. Зумба – це той випадок, коли не змушуєш себе тягнутися на тренування «бо так треба», а летиш туди, щоб встигнути пірнути в умовний світ, об’єднуючий танець, фітнес  та зарядитися порцією відмінного настрою.

Вартість абонементів

 • 1 – тренування 150 грн.
 • 4 тренувань на місяць    500грн
 • 8 тренувань на місяць   800 грн
 • 12 тренувань на місяць   1000 грн

Тренер цього класу:

Ліцензований інструкутор – Zumba. Професійний тренер, хореограф – постановник, викладач латино-американських і європейських танців…